Kalpli Genç Kız Odası

Kalpli Genç Kız Odası

Modoko mağazamızın iç mimarları tarafından özel olarak tasarlanan ve fabrikamızda üretilen kalpli genç kız odası, genç kız odası tasarımları arasında en çok konuşulan ve beğenilen tasarımlardandır. Özel tasarım genç kız odası tasarımlarımızdan olan kalpli genç kız odası, kalpli yatak, karyola, tavan aydınlatması, çalışma masası, kitaplık, kalpli televizyon ünitesi, oturma grubu ve daha birçok aksesurdan oluşmaktadır. Genç kız odası tasarımımız muhteşem renkleri, estetik tasarım hatları ile özel olarak oda ölçülerinizde üretilir.

Kalpli genç kız odası 2017 model genç odası tasarımları ve genç kız odaları arasında en çok beğenilen ve tasarım olarak hayallerin ötesinde bir yere sahiptir.

Kalpli genç kız odası özel tasarım bir ürün olup istediğiniz ölçülerde ve sizin odalarınıza uyarlanarak esnek üretim modüllerine sahiptir.

İstenilen renk ve boyutlarda üretilmektedir.

Rengarenk genç kız odası tasarımı arayan, lila, mor, beyaz genç kız odası arayan müşterilerimizin yoğun olarak tercihidir.

Özellikle kimsede olmayan, sadece üretim ve patent hakları modoko mağazamıza ait olan ürün tasarım dünyasının en çok konuşulan modelleri arasındadır.

Özel tasarım genç kız odası için sizleri de cumartesi-pazar açık modoko mağazalarımıza bekliyoruz.

 

 

Modoko Beys Mobilya

0216 364 22 12

0533 739 54 05

32

No Responses

Write a response