Modern Lake Yemek Odası Takımı, Klas

Modern Lake Yemek Odası Takımı, Klas

Modern Yemek Odası Takımı Klas lake ve beyazın göz alıcı şıklığını evlerinize taşıyor. Klas yemek odası takımımız asaletini beyaz ve metalik grinin muhteşem buluşmasından alır.
Klas modern yemek odası takımı, vitrinindeki ışıl ışıl LED aydınlatmaları, yemek masasının ayaklarındaki estetik kıvrımlar ve hayatı kolaylaştıran özel ayrıntılarıyla evinizde şıklığa dair yepyeni bir sayfa açar. İstenilen renklerde üretimi yapılabilen Klas yemek odası, konsolunun üst tablasının açılmasıyla ortaya çıkan gizli çekmeceler ve geniş kullanım alanıyla sizleri şaşırtacak.
Klas yemek odası takımı, masa ayaklarındaki estetik kıvrımlar metalik görünüme sahip cila ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Ürünümüz özellikle konsol içerisinde oluşturulan zengin kullanım alanı ile de üst düzey bir tasarıma sahiptir. Masa başlarına 2 adet yemek takımı çekmece kutusu uygulanmış olup, kaşıklık olarak kullanılması amaçlanmıştır. Çekmece ve dolap kapakları ve sürgü kapakta stoplama mekanizması kullanılmıştır. Klas Yemek Odası Takımı, konsol, vitrin, masa ve 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.

 

Modern Lake Yemek Odası Takımı, Klas görselleri

Takım istenilen renk ve boyutlarda salon ölçülerinize göre üretilmektedir.

 

 

 

Sizleri de cumartesi pazar açık modoko modern yemek odası, yatak odası, salon takımları mağazamıza bekliyoruz.

telefon: 0216 364 22 12

watsapp: 533 739 54 05

 

19

No Responses

Write a response